תהליך הצילום

תהליך הצילום הוא חוויה מיוחדת ומרגשת בה ביחד עם הלקוח אנחנו מעצבים את החזון של העסק לכדי ממשות ויזואלית. במהלך העבודה שלי כצלמת עבדתי עם חברות אופנה וצילמתי תמונות עבור מגזינים מובילים, וכל פעם מחדש אני מתרגשת ביחד עם הלקוחות כאשר הצילומים מגיעים לאחר העריכה. ביחד נעצב את החזון העסקי שלכם ונגדיל את מעגל הלקוחות וההכנסה.

צלם אופנה » תהליך הצילום
תהליך צילום ייחודי

בחירת הלוקיישן המושלם

תהליך הצילום מתבצע בסטודיו או בטבע או בכל מקום אחר מתאים, במשרד, בתחנת רכבת ישנה, בשדה התעופה או בכל מקום ואתר בהתאם לצרכי הלקוח. ביחד אתכם אני בוחרת את הלוקיישן המתאים עבור הצילומים ומספקת עבורכם שירות מקצועי ואישי ברמה הגבוהה ביותר שניתן. אני מתמחה בצילומי תדמית עבור עסקים וחברות וצילום אופנה. בסטודיו של נטיה אני עובדת עם ציוד מקצועי ומספקת עבורכם את כל שירותי העריכה הנדרשים עבור הצילומים.

תהליך צילום חוץ

התאמת סגנון וסטיילינג

אחת ההתמחויות המרכזיות שלי היא צילומי אופנה וצילום עבור מגזינים. בצילומי אופנה אני עובדת בעיקר בסטודיו ומספקת עבורכם את כל האביזרים הנדרשים עבור הצילומים. במהלך הקריירה המקצועית שלי עבדתי עם דוגמנים ודוגמניות רבים, וסיפקתי עבורם בוק שחקן או שחקנית לקידום הקריירה המקצועית. אני מתאימה במיוחד סגנון הצילום למטרות שלכם, ומספקת עבורכם צילומים מקצועיים בהתאמה אישית. אחד הדברים החשובים ביותר עבורי הוא כמובן הסטיילינג והסגנון הייחודי שלכם הבא לידי ביטוי בצילומים. מעוניינים בשירות מקצועי של צילום אופנה? אשמח לבצע עבורכם את העבודה.

תהליך צילום בטבע

הצילום עצמו

אני מספקת עבורכם שירות מקצועי של צילום לעסקים וחברות במחירים מעולים בהתאם לתקציב הלקוח. במהלך העבודה שלי עם הלקוחות אני מבצעת קודם כל שיחת היכרות ראשונה לתיאום ציפיות. במהלך השיחה אני מבררת לעומק את כל צרכי הלקוח ובונה עבורכם הצעת מחיר מתאימה. אני עובדת בשיתוף פעולה עם בן הזוג שלי, וביחד אנחנו מספקים עבורכם שירות כולל של בנייה וקידום אתרים ופרסום ברשתות החברתיות. במהלך הצילומים בסטודיו אני מקפידה ליצור את האווירה המתאימה ומאפשרת לכם להרגיש הכי בנוח שאפשר. מעוניינים להתחיל סשן צילומי אופנה או צילום זוגות רומנטי לאור שקיעה? התקשרו אליי עוד היום ונתחיל לתכנן ביחד את מהלך הצילומים.

תהליך צילום מקצועי

עריכת תמונה וריטאצ'

בסטודיו של נטיה, אני מספקת עבורכם שירות מקצועי של צילומי תדמית עבור חברות ובעלי עסקים. הצילומים נועדו עבור מגוון רחב של אפשרויות פרסום, באתר האינטרנט שלכם, בדף העסקי ברשתות החברתיות, עבור מצגות ופליירים וחומרי שיווק נוספים. אני מתאימה את הצילומים לפלטפורמה הנדרשת ומספקת עבורכם תמונות ברמה הגבוהה ביותר שניתן. בנוסף לכך אני עורכת את התמונות באופן מקצועי כולל שימוש בפוטושופ עד להגעה לתוצאה המושלמת עבורכם.

תהליך צילום מתוכנן

הכנת תמונה סופית לדפוס

בסטודיו של נטיה אני מספקת עבורכם את כל הנדרש עבור הצילומים כולל הכנת התמונות לאחר עריכה מקצועית לדפוס. אתם מוזמנים להגיע לפגישה בסטודיו של נטיה או לברר פרטים בנוגע לצילומים בשיחת טלפון פשוטה. תהליך הצילום כולל גם עזרה בשיווק דיגיטלי על ידי אחת החברות הטובות בשוק. אני עובדת בשיתוף פעולה מלא עם VaiDigital המספקת עבורכם שירות מצוין של שיווק דיגיטלי לעסקים כולל ושירותי מיתוג מתקדמים.

לפני כמה ימים עשינו הפקה מטורפת של שמלות הדגל בסטודיו שלי ביפו, חייבת לשתף בחוויה, למרות שהרגשתי לא כל כך טוב, ישבתי מהצד ונתתי לנטיה המקסימה ולצוות המדהים שלה לעשות את העבודה שהם עושים הכי טוב, נהניתי מכל רגע של יצירה, זאת בהחלט הייתה חוויה מדהימה ומה אני יכולה להגיד על נטיה, היא פשוט אלופה, ניהלה את כל ההפקה בצורה מטורפת ומקצועית, והתמונות יצאו פשוט וואו! ברור שאני אפנה אליה גם להפקות הבאות!

סטודיו לשמלות כלה באלי
יפו

חייבת להמליץ על נטיה. היא בחורה מדהימה, התקשורת איתה עולה בכמה רמות מעל מה שהייתי רגילה לפני כן, ובתחום הצילום אין כמוה, היא פשוט אוצר וכל מי שיגיע אליה בוודאות יצא מרוצה מכל השירות והיחס. תל אביב

טניה ק
תל-אביב

זכיות

תחרויות

פרוייקטים